
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2343G2-LI2U f=2.8mm, ІЧ+LED, з 2 мікрофонами (99-00021949)
6 525 ₴
- В наличии
- Код: 99-00021949
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення, залишених/зниклих предметів; класифікація цілей); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; аудіо: 2 вбудовані мікрофони; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø127 / 96.3 мм; вага 515 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення, залишених/зниклих предметів; класифікація цілей); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; аудіо: 2 вбудовані мікрофони; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø127 / 96.3 мм; вага 515 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 515 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, 2 вбудовані мікрофони, PoE, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 57 |
| Угол обзора по горизонтали | 104 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 127.3 х 127.3 х 96.3 |
| Розміри, мм | Ø 127.3 / 96.3 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 6 525 ₴

