4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, облич; класифікація цілей); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 89.2°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 286.7 / 93.3 / 91.2 мм; вага 1000 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, облич; класифікація цілей); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 89.2°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м, повнокольорове зображення з білим світлом; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 286.7 / 93.3 / 91.2 мм; вага 1000 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Вес | 1 кг |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду камери | Г: 89.2°, В: 45.5°, Д: 108.2° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Розміри | 286.7 / 93.3 / 91.2 мм |
| Розміри, мм | 286.7 / 93.3 / 91.2 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ISAPI, ISUP, ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 869 ₴


