
IP-відеокамера 6Mp Hikvision DS-2CD2T63G2-4LI f=4mm, ІЧ+LED (99-00019957)
8 145 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019957
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
6Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів; класифікація цілей); матриця 1/2.4″ CMOS; роздільна здатність 6MP (3200x1800@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 78°; ІЧ+LED-підсвічування до 80 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 88.7 / 93.1 / 286.7 мм; вага 1000 г
6Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, залишених/зниклих предметів; класифікація цілей); матриця 1/2.4″ CMOS; роздільна здатність 6MP (3200x1800@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 78°; ІЧ+LED-підсвічування до 80 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 12 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 88.7 / 93.1 / 286.7 мм; вага 1000 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision 1/2.4" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Додаткові характеристики | PoE, ІЧ+LED, Smart функції, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 38 |
| Угол обзора по горизонтали | 78 |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 38°, Д: 96° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.4" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 6 Мп |
| Разрешение видео | 3200х1800 |
| Роздільна здатність камери | 6 |
| Размер матрицы | 1/2.4" |
| Розміри | 88.7 х 93.1 х 286.7 |
| Розміри, мм | 88.7 / 93.1 / 286.7 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 145 ₴

