
Нагрудний відеореєстратор Boblov B4K5 (75-00310)
8 465 ₴
- В наличии
- Код: 75-00310
Нагрудний відеореєстратор Boblov B4K5 з 2-дюймовим РК-дисплеєм. Якість запису відео: 3840x2160/30fps (4K), 2560x1440/30fps, 2304x1296/30fps, 1920x1080/30fps, 1280x720/30fps, циклічний запис відео: 5/10/20/25/30 хвилин. Інфрачервоне підсвічування для запису в умовах низької освітленості, вбудовані білий світлодіод та червоний лазерний цілевказівник. Запис відбувається на вбудовану пам'ять 128 ГБ. Працює до 11 годин від акумуляторної батареї ємністю 3400 мА·год. Є меню українською мовою.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання військовими та поліцейськими тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від поліцейських та фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
- Завдяки вбудованому GPS можна розпізнавати місцезнаходження та записувати маршрут руху у відеозапис (перегляд маршруту доступний через спеціальний плеєр для Windows).
- Якість запису відео: 3840x2160/30fps, 2560x1440/30fps, 2304x1296/30fps, 1920x1080/30fps, 1280x720/30fps; циклічний запис відео: 5/10/20/25/30 хвилин.
- Роздільна здатність фото: до 48 Мп.
- ІЧ-підсвічування: 4 інфрачервоні діоди для запису в темну пору добу та при поганому освітленні, автоматичне та з можливістю ручного керування. Вбудований білий світлодіод для підсвічування та червоний лазер, який допомагає швидко зафіксувати об'єкт, а також може слугувати попереджувальним сигналом.
- Запис відбувається на вбудовану пам'ять обсягом 128 ГБ.
- Ємність акумуляторної батареї 3400 мА·год, час роботи до 11 годин (у режимі 1080P з вимкненим екраном та ІЧ-підсвічуванням). Батарея заряджається протягом 5 годин через порт USB-C.
- Корпус зі ступенем захисту IP68, стійкий до падіння з висоти до 2.5 м. Габаритні розміри: 80 / 55 / 30 мм, вага: 137 г.
- Камеру можна закріпити на одязі за допомогою комплектного кріплення.
- У комплекті зарядна док-станція, 2 кріплення, блок живлення 5V/1A, зарядний кабель USB-C, перехідник USB-A/USB Type-C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 137 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Інфрачервона підсвітка | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | GPS, білий світлодіод, червоний лазер, ІЧ-підсвітка (4 діоди), стійкість до падіння 2.5 м, Меню українською мовою |
| Диагональ экрана | 2" |
| Диапазон рабочих температур | -5 °С ~ +45 °С |
| Питание | Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для інспектора, Для ДПС, Для поліції, Для риболовлі |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP68 |
| Комплектация | Блок живлення, Док-станція, Кабель USB Type-C, Кріплення – 2 шт., Нагрудний відеореєстратор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 140° |
| Угол обзора по горизонтали | 140° |
| Кути огляду | 140° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Можливість нічної зйомки |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Робоча напруга | 5V/1A |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160, 2560x1440, 2304х1296, 1920x1080, 1280x720 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 80 х 55 х 30 мм |
| Розміри, мм | 80 / 55 / 30 |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Ступінь захисту корпусу | IP68 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | автономні, ІК камери, міні |
| Тип | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Частота запису | 30 fps |
- Цена: 8 465 ₴










