
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2346G2H-IU (eF) f=2.8mm з мікрофоном (99-00019949)
8 190 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019949
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, зміни сцени, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/3″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.001 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø138.3 / 115.4 мм; вага 550 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, зміни сцени, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/3″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.001 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø138.3 / 115.4 мм; вага 550 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 550 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Аналітика, PoE, Вбудований мікрофон |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Локальний доступ, Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54 |
| Угол обзора по горизонтали | 100 |
| Кути огляду | Г: 100°, А: 54°, Д: 119° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 138.3 х 138.3 х 115.4 |
| Розміри, мм | Ø 138.3 / 115.4 |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 190 ₴

