
Активні захисні навушники Earmor M33 (FG) Olive з Bluetooth та гарнітурою (M33-FG)
18 000 ₴
- В наличии
- Код: M33-FG
Активні навушники Earmor M33 (FG) Olive з гарнітурою та Bluetooth 5.1 є модифікованою версією звичайних стрілецьких пасивних навушників, які використовуються для захисту слуху від гучних звуків пострілів. Вбудований штекер U-174 (стандарт NATO) для підключення до радіостанції через кнопку PTT.
Застосування
Основною відмінністю активних навушників від пасивних є їх розумна електронна «начинка». Спрямовані стереомікрофони вловлюють зовнішні звуки та передають їх на внутрішні динаміки, забезпечуючи натуральне звучання. При цьому навколишні звуки низької гучності посилюються навушниками (голоси, шарудіння, скрипи), а гучні, як, наприклад, постріли – знижуються до комфортного рівня.
Серія активних навушників від Earmor з поліпшеним захистом від перешкод, покращеними матеріалами та налашуваннями призначена саме для військових цілей.
Ключові властивості
- Навушники мають коефіцієнт шумозаглушення (NRR) 23 дБ.
- Вбудована бездротова технологія Bluetooth 5.1 забезпечує рішення як для дротового, так і для бездротового використання.
- Знімний мікрофон (гарнітура) – можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
- На лівій чаші навушника розташовані кнопки ввімкнення/вимкнення та регулювання рівня гучності. Навушники мають 5 рівнів регулювання гучності.
- Придушення гучних звуків, коли вони досягають 82 дБ.
- Динамічна система відстеження голосу для покращення його чіткості.
- Аудіовхід дозволяє підключати навушники до MP3-плеєра, радіостанції або іншого джерела звуку. Аудіокабель 3.5 мм у комплекті.
- Вбудований штекер U-174 (стандарт NATO) для підключення до радіостанції через кнопку PTT. Можливість підключатися до двох радіоканалів, але за умови придбання додаткового кабелю зв'язку S28.
- Робота від двох батарейок AAA до 50 годин. Батарейки слід придбати окремо.
- Функція автоматичного вимкнення спрацьовує через 4 години, щоб продовжити час автономної роботи.
- Низькопрофільний дизайн чашок та зручні ергономічні амбушури. Додаткова пара амбушур у комплекті.
- Збірно-розбірна конструкція для швидкої зміни способу носіння.
- Щільна кришка батарейного відсіку та ступінь захисту IP67 забезпечують водонепроникність та дозволяють використовувати навушники у складних умовах навколишнього середовища.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EARMOR |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оливковый |
| Тип | Наушники |
| Пользовательские характеристики | |
| NRR (Рейтинг шумозаглушення) | 23 дБ |
| Интерфейсы | Bluetooth 5.1 |
| Автовимкнення | Через 4 год. |
| Вес | 320 |
| Вид | Активні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Гелеві амбушюри, Знімний мікрофон, Bluetooth 5.1, Вбудований штекер U-174, 5 рівнів гучності, Можливість підключення до двох радіоканалів, Автовимкнення через 4 год., IP67, Аудіокабель 3.5 мм у комплекті |
| Питание | 2 х ААА |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP67 |
| Коефіцієнт шумозаглушення (NRR), дБ | 23 |
| Комплектация | Амбушури, Аудіокабель 3.5 мм, Навушники, Додаткова пара амбушур |
| Особенности | AUX (3.5 мм), Автовимкнення, Водонепроникні |
| Особливості моделі | Гелеві амбушури |
| Поріг спрацьовування вбудованих мікрофонів | 82 дБ |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Уровень шумоподавления SNR | 23 |
| Тип устройства | Активні навушники |
| Время автономной работы | 50 |
| Час роботи від батареї/акумулятора, год | 50 |
- Цена: 18 000 ₴







