
HTDVI-відеокамера ColorVu 2Mp Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS f=2.8mm ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017269)
2 295 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017269
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2MP зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера ColorVu; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 105°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м, повнокольорове зображення з білим світлом; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; світлова сигналізація; вбудований мікрофон; 3D DNR, 130dB WDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання до 5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 161.1 / 68.4 / 65.1 мм; вага 405 г
2MP зовнішня циліндрична HDTVI відеокамера ColorVu; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 105°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м, повнокольорове зображення з білим світлом; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; світлова сигналізація; вбудований мікрофон; 3D DNR, 130dB WDR, BLC, HLC; живлення DC 12 В, споживання до 5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 161.1 / 68.4 / 65.1 мм; вага 405 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 405 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Додаткові характеристики | 3D DNR, 130dB WDR, BLC, HLC, світлова сигналізація, підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS, повнокольорове зображення з білим світлом |
| Диапазон рабочих температур | -40°C~+60 |
| Питание | 1 x DC |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 105 |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 123° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.0005 Люкс@F1.0, 0 Люкс |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 161.1 х 68.4 х 65.1 |
| Розміри, мм | 161.1 / 68.4 / 65.1 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Серия | ColorVu |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
Информация для заказа
- Цена: 2 295 ₴

