
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2047G2H-LIU (eF) f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00014078)
8 325 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014078
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, зміни сцени, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø74.4 / 179.2 мм; вага 750 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення, входу/виходу з регіону, зміни сцени, захоплення обличчя; класифікація цілей); матриця 1/1.8″ Progressive Scan CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 104°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264+/H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø74.4 / 179.2 мм; вага 750 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 1 зона для головного та дод. потоку |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Захоплення облич, Класифікація цілей |
| WDR | 130 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Апертура | F1.0 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 750 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | WDR 130 дБ, BLC, HLC, 3D-DNR, ROI, 3 потоки, Smart функції, PoE (802.3af) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54.4 |
| Угол обзора по горизонтали | 104 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 54.4°, Д: 126.7° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Программное обеспечение | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520, 1920x1080, 1280x720, 640x480, 640x360 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 74.4 х 74.4 х 179.2 |
| Розміри, мм | Ø 74.4 / 179.2 |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 24 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 8 325 ₴

