
Замок біометричний автономний Trinix TRL-8804BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем
9 644 ₴
- В наличии
- Код: 65-00087
Trinix TRL-8804BTV – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth та Wi-Fi, з доступом за розпізнаванням обличчя, долоні, відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, через застосунок iCSee Home. Живлення від літієвого акумулятора 7.4 В ємністю 5000 мА·год.
Застосування
Біометричний замок TRL-8804BTV використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за розпізнаванням обличчя, долоні, відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Підходить для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер облич, долонь та відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: розпізнавання обличчя / долоні / відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / ключа (аварійне відімкнення).
- Дана модель має вбудований Bluetooth, Wi-Fi і підтримує роботу з застосунком iCSee Home.
- Ємність пам’яті: до 100 користувачів та до 3 адміністраторів, відбитків пальців до 100, карток до 100, паролів до 100, довжина паролю до 16 знаків.
- Звукова індикація роботи у разі неавторизованого обличчя / долоні / відбитку пальця / картки / пароля або за низької напруги живлення.
- Автономне живлення від літієвого акумулятора 7.4 В ємністю 5000 мА·год. Інтерфейс USB Type-C для заряджання.
- Матеріал корпусу алюмінієвий сплав.
- Габарити замка: передня панель 370 / 73 мм, задня панель 430 / 83 мм.
Особливості встановлення
Встановлюється на лівобічні або правобічні металеві, пластикові або дерев'яні двері товщиною 40-120 мм, врізним способом монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Долонь, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Bluetooth, Wi-Fi, Підтримка iCSee Home, USB Type-C, Пам'ять до 100 користувачів, Акумулятор 7.4 В 5000 мА·год, Матеріал корпусу алюмінієвий сплав, Робоча температура -10 °C ~ +70 °C, Струм споживання 150 мА, Гарантія 12 міс., Країна виробник Китай |
| Питание | Літієва акумуляторна батарея 5000 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал двері | Дерево, Метал, Пластик |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Напряжение | — |
| Особенности | З вбудованим контролером, Зі зчитувачем, Зі світлодіодною індикацією, З ключем, На батарейках |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 100 |
| Пам'ять користувачів | 100 |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Підтримка мобільного застосунку | iCSee Home |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +70 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | Передня панель 370 / 73 мм, задня панель 430 / 83 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | Передня панель 370 × 73 мм, задня панель 430 × 83 |
| Розміри, мм | Передня панель 370 / 73 , задня панель 430 / 83 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Способ установки | — |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-120 мм |
- Цена: 9 644 ₴










