
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5101F Black L/R зі зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare (65-00077)
2 745 ₴
- В наличии
- Код: 65-00077
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний автономний електрозамок зі зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare 13.56 МГц; відімкнення за допомогою: відбитку пальця, коду, картки, застосунку, ключа; кількість користувачів/карток: 300/200; роз'єм USB Type-C; живлення 4*АА батарейки; робочий струм 300 мА; тип і матеріал дверей: лівобічні / правобічні, металеві / пластикові / дерев'яні товщиною 35-55 мм; врізний монтаж; матеріал корпусу алюмінієвий сплав; розміри 280 / 66.5 мм, ручка 138.9 мм, серцевина 22 / 170 5050
Trinix TRL-5101F Black L/R – біометричний автономний електрозамок з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем. Встановлення на лівобічні / правобічні двері товщиною 35-55 мм.
Застосування
Біометричний замок TRL-5101F використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Підходить для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / механічного ключа.
- Підтримує до 300 користувачів та 200 карток Mifare.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. У разі недостатнього заряду замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
- Порт USB Type-C для аварійного живлення.
- Матеріал корпусу алюмінієвий сплав.
- Тип серцевини 5050 22*170.
- Габарити замка 280 / 66.5 мм; довжина ручки 138.9 мм.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові лівобічні / правобічні, металеві, пластикові або дерев'яні двері товщиною 35-55 мм, врізним способом монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Порт USB Type-C, Підтримує до 300 користувачів і 200 карток Mifare |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Применение | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество предметов | 1 |
| Матеріал двері | Метал, Пластик, Дерево |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Напряжение | 6 |
| Особенности | З вбудованим контролером, Зі зчитувачем, На батарейках, З ключем, Зі світлодіодною індикацією, Із зумером |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять користувачів | 300 |
| Назначение | Для вхідних дверей |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 280 / 66.5 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 280 × 66.5 |
| Розміри, мм | 280 / 66.5 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Способ установки | — |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Ток потребления | 300 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 35-55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 745 ₴








