
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A f=3.6mm з мікрофоном (99-00017434)
1 665 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017434
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 83°; ІЧ-підсвічування до 40 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 3.2 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø110 / 101 мм; вага 320 г
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 83°; ІЧ-підсвічування до 40 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 3.2 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø110 / 101 мм; вага 320 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 320 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Dahua CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS, Вбудований мікрофон, IP67 |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 48 |
| Угол обзора по горизонтали | 83 |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 48°; Д: 105° |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F2.0 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3.2 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 110 х 110 х 101 |
| Розміри, мм | 110 / 101 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 665 ₴

