
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00014827)
1 395 ₴
- В наличии
- Код: 99-00014827
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 102°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 2.6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 167 / 70 / 70 мм; вага 320 г
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 102°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 2.6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 167 / 70 / 70 мм; вага 320 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 320 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 МП CMOS |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS; BLC; DWDR; HLC; 3D-DNR; 8 зон маскування; Вбудований мікрофон |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60 |
| Угол обзора по горизонтали | 102 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | 12 В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 167 х 70 х 70 |
| Розміри, мм | 167 / 70 / 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴

