
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HDW2449T-ZS-IL f=2.7-13.5mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00020768)
8 505 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00020768
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: вторгнення в зону, перетину лінії; класифікація цілей; SMD+; розумний пошук); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 97°-28°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; чутливість 0.006 Люкс@F1.5 (колір), 0.0006 Люкс@F1.5 (ч/б), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 108 / Ø122; вага 690 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: вторгнення в зону, перетину лінії; класифікація цілей; SMD+; розумний пошук); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 97°-28°; ІЧ+LED-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; чутливість 0.006 Люкс@F1.5 (колір), 0.0006 Люкс@F1.5 (ч/б), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 108 / Ø122; вага 690 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 690 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, SMD+, Розумний пошук |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ 60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52°-16 |
| Угол обзора по горизонтали | 97°-28 |
| Кути огляду | Г: 97°-28°; В: 52°-16°; Д: 117°-32° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-13.5 |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.3-9.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ 60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 122 х 122 х 108 |
| Розміри, мм | 108 / 122 |
| Світлочутливість | 0.006 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Формат видео | H.264, H.264H, H.265, H.264+, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 505 ₴

