
IP-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-C4K-P f=2.8mm з мікрофоном (99-00020244)
3 300 ₴
- В наличии
- Код: 99-00020244
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини та транспорту); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 92°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265/H.264/H.264H/H.264B; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон і динамік; мережа RJ45 10/100 Base-T, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE, споживання 6 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 64 / 100 / 34 мм; вага 110 г
4Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення людини та транспорту); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 92°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265/H.264/H.264H/H.264B; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон і динамік; мережа RJ45 10/100 Base-T, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE, споживання 6 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 64 / 100 / 34 мм; вага 110 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вес | 110 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Вбудований мікрофон, Динамік, 2 відеопотоки |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 50 |
| Угол обзора по горизонтали | 92 |
| Кути огляду | Г: 92°; В: 50°; Д: 107° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 2-6 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 64 х 100 х 34 |
| Розміри, мм | 64 / 100 / 34 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴

