
IP-відеокамера з WiFi 6 5Mp Dahua DH-C5A з мікрофоном (99-00019694)
1 628 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019694
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення людини, домашніх тварин); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.265; вбудований мікрофон і динамік; мережа Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В, споживання 2 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити Ø68 / 31.9 / 119.2 мм; вага 95 г
5Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення людини, домашніх тварин); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.265; вбудований мікрофон і динамік; мережа Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 ГГц; microSD до 256 ГБ; живлення DC 5 В, споживання 2 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити Ø68 / 31.9 / 119.2 мм; вага 95 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц |
| Вес | 95 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення домашніх тварин, Вбудований мікрофон, Динамік |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 49 |
| Угол обзора по горизонтали | 90 |
| Кути огляду | Г: 90°; В: 49°; Д: 106° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 68.0 х 31.9 х 119.2 |
| Розміри, мм | 68 / 31.9 / 119.2 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 628 ₴



