
Комплект резервного живлення 800W 2400Wh: інвертор з функцією ДБЖ Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V + акумуляторна батарея Trinix
23 080 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00092-44-00015
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 800Вт Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V + акумуляторна батарея 12В 200А·год Trinix GEL. Інвертор з функцією ДБЖ з потужністю 1000 ВА/800 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм та правильною синусоїдою на виході; струм заряду 10/20 А; напруга акумуляторної батареї 12 В; вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора); вхідна частота 45-65 Гц; вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В; вихідна частота 50 Гц±0.5 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; ККД 80%; захист від розряду та перезаряду АКБ, захист від перевантаження та температурний захист; режими роботи: пріоритет мережі / пріоритет АКБ; можливість вибору режиму ДБЖ / інвертор; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 290 / 257 / 123 мм; вага брутто 11.6 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 200 А·год, вихідна напруга 12 В; тип клем Т11 (М8); розміри 240 / 522 / 219 мм; вага 60±3% кг
Комплект резервного живлення 800Вт 2400Вт·год: інвертор з функцією ДБЖ 800Вт Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V + акумуляторна батарея 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Інвертор Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V з правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 200А·год Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL.
Застосування
Цей комплект резервного живлення ідеально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Завдяки інвертору із функцією ДБЖ, комплект може живити комп’ютери, роутери, освітлення, системи відеоспостереження чи насосне обладнання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи та високу надійність навіть у складних умовах експлуатації.
Інвертор Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V
Інвертор з функцією ДБЖ Kraft KRF-AVR1000VA/800W-12V з потужністю 1000 ВА/800 Вт, з вбудованим зарядним пристроєм (струм заряду 10/20 А) та правильною синусоїдою на виході. Напруга зовнішньої акумуляторної батареї 12 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) / вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В.
Ключові властивості та можливості
- Вихідна потужність інвертора становить 1000 ВА/800 Вт.
- Вбудований триступеневий інтелектуальний зарядний пристрій зі струмом заряду 10/20 А. Струм заряду можна обирати.
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї – 12 В. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Перед початком роботи слід обрати тип батареї, який підключено до інвертора. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Дві розетки типу Schuko для підключення навантаження.
- Декілька режимів роботи інвертора:
- Пріоритет мережі – якщо доступне живлення від мережі, у цьому режимі інвертор віддаватиме перевагу цьому типу живлення й одночасно заряджатиме підключену акумуляторну батарею. Перемикання на акумуляторну батарею відбудеться лише за відсутності електроживлення.
- Пріоритет акумуляторної батареї – в цьому режимі акумулятор подаватиме живлення на підключені пристрої. Підключення до мережі відбуватиметься лише для підзарядки акумуляторної батареї. Після досягнення нормальної напруги АКБ пристрій знову перемикатиметься на акумулятор.
- Під час роботи від мережі змінного струму можна обрати режим ДБЖ або режим інвертора.
- Автоматичне визначення стану акумуляторної батареї в режимі реального часу.
- Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегріву.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V200Ah/20Hr GEL ємністю 200 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 200 А·год.
- Тип клем: Т11 (М8).
- Розміри: 240 / 522 / 219 мм.
- Вага: 60±3% кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 11.6 кг (брутто), 28±3% кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 0.5 Гц |
| Входное напряжение | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 80 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 1000 ВА / 800 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм, 290 / 257 / 123 мм |
| Розміри, мм | 230 / 330 / 180 , 290 / 257 / 123 |
| Ток заряда | 10/20 А |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 23 080 ₴



