
Комплект резервного питания 600W 1200Wh: высокочастотный инвертор Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V + аккумуляторная батарея Trinix
16 201 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00112-44-00011
Комплект резервного живлення: високочастотний інвертор 600Вт Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V + акумуляторна батарея 12В 100А·год Trinix GEL. Високочастотний однофазний інвертор; номінальна потужність 600 ВА/600 Вт, максимальна короткочасна потужність 1200 ВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований мережевий зарядний пристрій; струм заряду до 20 А; діапазон вхідної напруги 170-270 В; ККД 91%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50 Гц; напруга акумуляторної системи 12 В; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; 2 розетки; функція «холодного» пуску; захист від перезаряду АКБ, перевантаження, короткого замикання; металевий корпус; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 317 / 230 / 105 мм; вага 2.95 кг. Акумуляторна батарея гелева (GEL); ємність 100 А·год, вихідна напруга 12 В; тип клем Т14; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 28±3% кг
Комплект резервного живлення 600Вт 1200Вт·год: високочастотний інвертор 600 Вт Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V + акумуляторна батарея 12В 100А·год Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL – чудово підійде для забезпечення безперебійного живлення котлів, комп’ютерної техніки, систем відеонагляду та інших пристроїв і обладнання.
До комплекту входять:
- Інвертор високочастотний Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V з правильною синусоїдою під зовнішній акумулятор.
- Акумуляторна батарея гелева 12В 100А·год Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL.
Застосування
Цей комплект резервного живлення оптимально підходить для забезпечення стабільної роботи побутових та офісних пристроїв під час відключень електроенергії. Завдяки інвертору із функцією ДБЖ комплект може живити комп’ютери, роутери, освітлення, системи відеоспостереження чи насосне обладнання. Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи та високу надійність навіть у складних умовах експлуатації.
Інвертор Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V
Високочастотний однофазний інвертор Kraft KRF-SAVR600VA/600W-12V з максимальною потужністю 600 ВА / 600 Вт (максимальна короткочасна потужність 1200 ВА), вбудований зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 170-270 В. Напруга акумуляторної системи 12 В, максимальний струм заряду 20 А, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePO4. Вихідна напруга 220 В ±5%. 2 розетки для підключення навантаження. Має наскрізний нуль.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 600 ВА / 600 Вт, максимальна короткочасна потужність 1200 ВА. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В ± 5 %, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 91 %.
- Вихідний сигнал – чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 12 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей, які слід придбати окремо. Здатність працювати з акумуляторними батареями різного типу – AGM/GEL/LiFePO4. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду акумуляторних батарей 20 А.
- Може підключатися до генератора.
- РК-дисплей для відображення роботи пристрою та налаштувань параметрів.
- Функція холодного пуску дає змогу автоматично увімкнутися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі або її відсутності.
- Захист від: перерозряду, перевантаження, короткого замикання.
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL
Акумуляторна батарея Trinix TGL12V100Ah/20Hr GEL ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Переваги гелевих акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
- великий термін експлуатації (до 10 років);
- велике число циклів розряду;
- робота в умовах глибокого розряду батареї;
- незначна втрата ємності в неробочому стані;
- добре працює за низьких температур.
Ключові властивості
- Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 100 А·год.
- Тип клем: T14.
- Розміри: 230 / 330 / 180 мм.
- Вага: 28±3% кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Вес | 2.95 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | 170-270 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| ККД | 91 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 600 ВА / 600 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 1200 ВА |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 317 / 230 / 105 мм |
| Розміри, мм | 317 / 230 / 105 |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 20 А |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Цена: 16 201 ₴



