
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-PRO-BE f=2.8mm з мікрофоном (99-10024487)
5 715 ₴
- В наличии
- Код: 99-10024487
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 109.5 / Ø109.9 мм; вага 420 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 109.5 / Ø109.9 мм; вага 420 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 420 |
| Вага в упаковці | 420 г |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ 60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60 |
| Угол обзора по горизонтали | 112 |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 60°; Д: 134° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2-6.4 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -40 °C ~ 60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 109.5 мм |
| Розміри, мм | 109.5 / 109.9 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | poe камера, з картою пам'яті, з мікрофоном, ИК камери, камера відеоспостереження з датчиком руху |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264H, H.265 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 5 715 ₴

