
IP-відеокамера 2Mp Dahua DH-IPC-HDW2249T-S-IL f=3.6mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00021512)
3 735 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00021512
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 88°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.6 (колір), 0.0002 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 4.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 101 / Ø110 мм; вага 370 г
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=3.6 мм; кут огляду горизонтальний 88°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.6 (колір), 0.0002 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 4.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити 101 / Ø110 мм; вага 370 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 370 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення перетину лінії, Виявлення вторгнення в зону, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ 60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 44 |
| Угол обзора по горизонтали | 88 |
| Кути огляду | Г: 88°; В: 44°; Д: 105° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Варіофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.6-4.4 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -40 °C ~ 60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 110 х 110 х 101 |
| Розміри, мм | 101 / 110 |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Формат видео | H.264, H.264H, H.265 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴

