
PoE-комутатор некерований 27-портовий ONV ONV-H1024PFD з 24 портами PoE (73-00067)
6 282 ₴
- В наличии
- Код: 73-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
27-портовий некерований PoE-комутатор; порти: 24x 10/100Base-TX RJ45 PoE + 2x 10/100/1000Base-T RJ45 Uplink + 1x 1000Base-X SFP; стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 100 м (до 100 Мбіт/канал), режим подовженої передачі для портів 17-24 до 250 м (10 Mбіт/канал); загальна потужність 250 Вт (до 30 Вт на порт); пропускна здатність 12 Гбіт/с; таблиця MAC адрес 2K; функція Watchdog; живлення AC 100-240 В, 50-60 Гц; блискавкозахист 4KV; рівень захисту IP30; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 350 / 215 / 44 мм; вага 1.9 кг
Комутатор PоE ONV-H1024PFD оснащений 24 портами PoE 10/100M, 2 портами Uplink 10/100/1000M, а також портом SFP 1000M. Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at. Загальна потужність 250 Вт, 30 Вт на 1 канал. Відстань PoE: до 100 м (100 Мбіт/канал), до 250 м (10 Mбіт/канал) для портів 17-24.
Застосування
Комутатор PоE ONV-H1024PFD підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах середнього та великого масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 24 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV-H1024PFD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
- Функція Watchdog – виявляє підключені пристрої PoE, що зависли, й автоматично перезавантажує відповідний PoE-порт, до якого цей пристрій під'єднаний.
- Режим подовженої передачі – збільшує дальність передачі даних та живлення для IP-камер до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
Ключові властивості
- PoE-комутатор має 27 портів, з них 24 порти PoE 100 Мб, 2 порти uplink 1000 Мб, 1 порт SFP 1000 Мб.
- Стандарт живлення PoE IEEE802.3af/at, розпіновка контактів: 1,2+/3,6-.
- Загальна потужність комутатора становить 250 Вт, на один канал подається 30 Вт.
- Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал) для портів 17-24.
- Мережеві стандарти IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3x.
- Пропускна здатність 12 Гбіт/с.
- Таблиця MAC-адрес 2K.
- Живлення AC 100~240 В, 50~60 Гц.
- Некерований комутатор, plug-and-play («підключи і працюй»), не потребує конфігурації, простий у використанні.
- Світлодіодна індикація для відображення стану роботи.
- Пристрій підходить для настільного чи настінного встановлення.
- Комутатор має блискавкозахист 4KV та ступінь захисту корпусу IP30.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100M) |
| Інші функції | Watchdog, Режим подовженої передачі, Блискавкозахист 4KV, Світлодіодна індикація |
| Вес | 1.9 кг |
| Габарити і вага | 350 / 215 / 44 мм, 1.9 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Дополнительно | Підтримка PoE |
| Дополнительные возможности | Watchdog, Режим подовженої передачі, Блискавкозахист 4KV |
| Питание | AC 100-240 В, 50-60 |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Общее количество портов | 27 |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість SFP-портів | 1 x SFP (1000М) |
| Количество портов | 27 |
| Кількість і тип портів Ethernet | 24 x RJ45 (10/100M), 2 x RJ45 (10/100/1000M), 1 x SFP (1000M) |
| Максимальне енергоспоживання | 250 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 250 Вт |
| Пропускная способность | 12 |
| Підтримка протоколів | — |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 350 / 215 / 44 мм |
| Розміри, мм | 350 / 215 / 44 |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z 1000Base-X, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип | Некерований |
| Тип портов | 24 x 10/100Base-TX, 2 x 10/100/1000Base-T, 1 x SFP |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Форм-фактор | Настільний/Настінний |
| Швидкість LAN портів | 10 Мбіт/сек, 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 6 282 ₴




