
IP-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-IPC-HFW1430DS1-SAW f=2.8mm з мікрофоном (99-00017633)
2 068 ₴
- В наличии
- Код: 99-00017633
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264B/H.264H/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.03 Люкс@F2.0 (колір), 0.003 Люкс@F2.0 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T, Wi-Fi 2.4 ГГц; ONVIF, CGI, P2P; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 4.1 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+55°C; корпус метал+пластик; габарити 169 / 86 / 117.7 мм; вага 240 г
4Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 90°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264/H.265/H.264B/H.264H/Smart H.264+/Smart H.265+; світлочутливість 0.03 Люкс@F2.0 (колір), 0.003 Люкс@F2.0 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T, Wi-Fi 2.4 ГГц; ONVIF, CGI, P2P; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 4.1 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+55°C; корпус метал+пластик; габарити 169 / 86 / 117.7 мм; вага 240 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вес | 240 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Dahua CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Вбудований мікрофон, IP67, 2 потоки |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 50 |
| Угол обзора по горизонтали | 90 |
| Кути огляду | Г: 90°; В: 50°; Д: 107° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 2-4.1 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 169.0 х 86.0 х 117.7 |
| Розміри, мм | 169 / 86 / 117.7 |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265, H.264+, H.265+ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 068 ₴



