
IP-відеокамера 2Mp Dahua DH-IPC-HFW2249S-S-IL f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00021812)
3 735 ₴
- В наличии
- Код: 99-00021812
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 107°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264H / H.264B / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.6 (колір), 0.0002 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 4.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 166.2 / 70 / 70 мм; вага 480 г
2Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 107°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264H / H.264B / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.002 Люкс@F1.6 (колір), 0.0002 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 4.4 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 166.2 / 70 / 70 мм; вага 480 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 480 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 1/2.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | PoE, ONVIF, P2P, CGI, Milestone, Вбудований мікрофон |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 56 |
| Угол обзора по горизонтали | 107 |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Монофокальний |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 1-4.4 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 166.2 х 70 х 70 |
| Розміри, мм | 166.2 / 70 / 70 |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265, H.264+, H.265+ |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴

