
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HFW2449TL-S-PRO f=2.8mm з мікрофоном (99-00022880)
6 165 ₴
- В наличии
- Код: 99-00022880
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; LED-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.264 /H.265 / H.264H / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 197.9 / 80.2 / 76.2 мм; вага 570 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; LED-підсвічування до 50 м; відеокомпресія H.264 /H.265 / H.264H / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал; габарити 197.9 / 80.2 / 76.2 мм; вага 570 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 50 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 570 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/1.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Локальний доступ, Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60 |
| Угол обзора по горизонтали | 112 |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 60°; Д: 134° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 2-7.2 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 197.9 х 80.2 х 76.2 |
| Розміри, мм | 197.9 / 80.2 / 76.2 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264H, H.265 |
| Частота запису | 20 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 6 165 ₴

