
IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Dahua DH-P5AE-PV f=4mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00017643)
3 080 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00017643
5Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 5MP (2560x1920@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту 0°-345°, нахилу 0°-80°; кут огляду горизонтальний 80°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264B / H.264M / H.264H; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; звукова та світлова сигналізація; мережа RJ45 10/100 Base/T, Wi-Fi b/g/n; ONVIF, CGI, SDK, RTMP, P2P; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В, споживання до 9 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -30°C~+55°C; корпус пластик; габарити 141 / Ø111 мм; вага 500 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 58°; Д: 104° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-345° / 0°-80° |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Оптичний зум | 4x |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Розміри | 141 / 111 мм |
| Розміри, мм | 141 / 111 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | CGI, ONVIF, P2P, RTMP, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
- Цена: 3 080 ₴


