
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HFW2849S-S-IL-BE f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00016207)
6 480 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016207
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 111°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264H / H.264B / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.008 Люкс@F1.6 (колір), 0.0008 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+55°C; корпус метал; габарити 166.2 / 70 / 70 мм; вага 470 г
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@20 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 111°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264H / H.264B / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.008 Люкс@F1.6 (колір), 0.0008 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI, P2P, Milestone; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 6 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+55°C; корпус метал; габарити 166.2 / 70 / 70 мм; вага 470 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| ROI | 4 зони |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 470 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | BLC, HLC, 3D-DNR, WDR 120 дБ, ROI 4 зони, Smart функції |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 58 |
| Угол обзора по горизонтали | 111 |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132 |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0 ° - 90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0 ° - 360 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Программное обеспечение | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 166.2 х 70 х 70 |
| Розміри, мм | 166.2 / 70 / 70 |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265, H.264+, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
Информация для заказа
- Цена: 6 480 ₴

