
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HFW2449T-ZAS-IL f=2.7-13.5mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00020769)
9 000 ₴
- В наличии
- Код: 99-00020769
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: перетину лінії, вторгнення в зону; класифікація цілей; SMD+); матриця 1/2.9″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@20 к/с); варіофокальний об’єктив f=2.7-13.5 мм; кут огляду горизонтальний 97°-28°; ІЧ+LED-підсвічування до 60 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264H / H.264B / Smart H.264+ / Smart H.265+; світлочутливість 0.006 Люкс@F1.6 (колір), 0.0006 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон, 1 аудіовхід та 1 аудівихід; 1 тривожний вхід/1 тривожний вихід; мережа RJ45 10/100 Base-T; ONVIF, CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити 238.5 / 91 мм; вага 760 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Ethernet, LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 760 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.9" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Додаткові характеристики | PoE, Вбудований мікрофон, Аудіовходи, Аудіовиходи, 2 відеопотоки, Тривожні входи/виходи, Smart функції (SMD, перетин лінії, вторгнення, класифікація) |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52°-16 |
| Угол обзора по горизонтали | 97°-28 |
| Кути огляду | Г: 97°-28°°; В: 52°-16°; Д: 117°-32° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.7-13.5 |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2-13 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC, LAN |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 91 х 91 х 238.5 |
| Розміри, мм | 238.5 / 91 |
| Світлочутливість | 0.006 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.7-13.5 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265, H.264+, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с |
- Цена: 9 000 ₴

