
XVR-відеореєстратор 16-канальний 5Mp + 8 IP-каналів Dahua DH-XVR5116HS-5M-I3 (99-00021797)
10 125 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00021797
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
XVR-відеореєстратор 16-канальний гібридний 5Mp HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 8 каналів IP (16 BNC-портів / 24 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі AI Coding / Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264; вхідний потік 128 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF, SDK, CGI; інтерфейси: USB 2.0 x2, RS485; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x1, до 16 ТБ; живлення DC12V/2A; розміри 260 / 238 / 48 мм; вага 1000 г
XVR-відеореєстратор 16-канальний гібридний 5Mp HDCVI / AHD / TVI / CVBS + 8 каналів IP (16 BNC-портів / 24 віртуальних IP-каналів); підтримка роздільної здатності 5MP / 4MP / 1080p / 720p у форматі AI Coding / Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264; вхідний потік 128 Мбіт/с; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; підтримка відеоаналітики; мережа: RJ45 100 Mbps x1; ONVIF, SDK, CGI; інтерфейси: USB 2.0 x2, RS485; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x1, до 16 ТБ; живлення DC12V/2A; розміри 260 / 238 / 48 мм; вага 1000 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb), RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | 16 |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | AI Coding, H.264, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Аналітика, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Керування | Миша, Через мережу |
| Керування PTZ | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів BNC | 16 |
| Кількість каналів IP | 24 |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS485, USB |
| Підтримуваний HDD | до 16 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12V/2A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение видео | 2592x1944, 2560х1440, 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 5 Мп |
| Розміри | 260 х 238 х 48 мм |
| Розміри, мм | 260 / 238 / 48 |
| Разновидность | XVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Гібридний |
| Тип відеосигналу | Аналоговий, Цифровий |
| Тип устройства | XVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | HDCVI, AHD, HDTVI (Turbo HD), Аналог, IP, Гібридний |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | XVR |
Информация для заказа
- Цена: 10 125 ₴


