
IP-відеореєстратор 8-канальний 12Mp Dahua DHI-NVR2208-I2 (99-00021813)
8 775 ₴
- В наличии
- Код: 99-00021813
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 12MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 80Mbps; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (4K), VGA (Full HD); мережа: RJ45 100Mbps; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x2 до 10 ТБ; живлення DC 12V/4A; розміри 375 / 284 / 53 мм; вага 1.5 кг
8-канальний мережевий відеореєстратор з максимальною роздільною здатністю 12MP; відеокодек Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264; запис: 12MP / 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 25fps; вхідний потік 80Mbps; підтримка відеоаналітики з NVR та IP-камер; відеовихід: HDMI (4K), VGA (Full HD); мережа: RJ45 100Mbps; ONVIF, CGI, SDK; інтерфейси: USB 2.0 x2, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; HDD: SATA x2 до 10 ТБ; живлення DC 12V/4A; розміри 375 / 284 / 53 мм; вага 1.5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Виявлення облич, Захист периметра, Розпізнавання облич, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 8 |
| Керування | Миша, Через мережу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, USB |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 4 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение видео | 4000х3000 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 375 х 284 х 53 мм |
| Розміри, мм | 375 / 284 / 53 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 8 775 ₴


