
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Hikvision DS-7716NI-Q4/16P(C) з 16 портами PoE (99-00016131)
18 000 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016131
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
16-канальний мережевий відеореєстратор з 16 портами PoE; підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 4096x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 6 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; 16 PoE-портів IEEE 802.3 af/at загальною потужністю 150 Вт; інтерфейси: USB 2.0 x3, RS485, RS232; тривожні входи/виходи: 16/4; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x4, 8 TB; живлення AC100-240V, споживання 15 Вт; розміри 285 / 210 / 48 мм; вага 5 кг
16-канальний мережевий відеореєстратор з 16 портами PoE; підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика: виявлення перетину лінії, вторгнення у зону; відеовихід: HDMI x1 4096x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 6 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; 16 PoE-портів IEEE 802.3 af/at загальною потужністю 150 Вт; інтерфейси: USB 2.0 x3, RS485, RS232; тривожні входи/виходи: 16/4; 1 аудіовхід та 1 аудіовихід; HDD: SATA x4, 8 TB; живлення AC100-240V, споживання 15 Вт; розміри 285 / 210 / 48 мм; вага 5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 16/4 |
| Общие | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії |
| USB-вихід | USB 2.0 x 3 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb), RS232, RS485 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 16 PoE-портів; H.264, H.264+, H.265, H.265+; Виявлення перетину лінії; Виявлення вторгнення |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Керування | Через мережу, Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість PoE-портів | 16 |
| Количество жестких дисков | 4 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Обсяг пам'яті | до 8 ТБ |
| Охоронні виходи | 4 |
| Охоронні входи | 16 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 3 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS232, RS485, USB |
| Підтримуваний HDD | до 8 ТБ |
| Робоча напруга | AC 100-240 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 3840x2160, 3072x2048, 2560x1944, 2688x1520, 2048x1536, 1920х1080, 1280х720 |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 285 х 210 х 48 |
| Розміри, мм | 445 / 400 / 75 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 4096p, 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 18 000 ₴

