
IP-відеореєстратор 32-канальний 12Mp Hikvision DS-7732NXI-K4(D) (99-00023879)
20 900 ₴
- В наличии
- Код: 99-00023879
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
32-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 12MP / 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 256Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: розпізнавання облич, захист периметра, виявлення руху, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 12 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 2; ONVIF, SDK, ISAPI: інтерфейси: USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, RS485 x2, RS232; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід; HDD: SATA x4, 16TB; живлення AC 220V, споживання 20 Вт; розміри 445 / 400 / 75 мм; вага 5 кг
32-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 12MP / 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 256Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: розпізнавання облич, захист периметра, виявлення руху, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 12 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 2; ONVIF, SDK, ISAPI: інтерфейси: USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, RS485 x2, RS232; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід; HDD: SATA x4, 16TB; живлення AC 220V, споживання 20 Вт; розміри 445 / 400 / 75 мм; вага 5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| USB-выход | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Интерфейсы | RJ45 x2 (1000 Mb), RS232, RS485 x2 |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 32 |
| Керування | Миша, Через мережу, Віддалений доступ |
| Керування PTZ | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 4 |
| Кількість каналів IP | 32 |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 2 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, RS232, RS485, USB |
| Підтримка CMS | Немає |
| Підтримка мобільних пристроїв | Немає |
| Підтримуваний HDD | до 16 ТБ |
| Робоча напруга | AC 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 4000х3000 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 445 х 400 х 75 |
| Розміри, мм | 445 / 400 / 75 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | Наружний |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 20 900 ₴

