16-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 12MP / 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: розпізнавання облич, захист периметра, виявлення руху, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 12 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; ONVIF, SDK, ISAPI: інтерфейси: USB 2.0 x2; тривожні входи/виходи: 4/1; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід; HDD: SATA x2, 16TB; живлення DC12V/3.3A, споживання 15 Вт; розміри 385 / 313 / 52 мм; вага 1 кг
16-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 12MP / 8MP / 6MP / 5MP/ 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H265+ / H.265 / H.264+ / H.264; вхідний потік 160Mbps; відеоаналітика за рахунок NVR та камер: розпізнавання облич, захист периметра, виявлення руху, класифікація цілей; відеовихід: HDMI x1 3840x2160, VGA x1 1920x1080; декодування: макс. 12 каналів х 1080р; мережа: RJ45 10/100/1000Mbps x 1; ONVIF, SDK, ISAPI: інтерфейси: USB 2.0 x2; тривожні входи/виходи: 4/1; 1 аудіовхід, 1 аудіовихід; HDD: SATA x2, 16TB; живлення DC12V/3.3A, споживання 15 Вт; розміри 385 / 313 / 52 мм; вага 1 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Тревожные входы/выходы | 4/1 |
| Общие | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (1000 Mb) |
| Аудіовиходи | 1 x RCA |
| Аудіовходи | 1 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Аналітика за рахунок NVR, Аналітика за рахунок відеокамер, Виявлення руху, Захист периметра, Розпізнавання облич |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 1 |
| Канали записи в реальному часі | 16 |
| Керування | Через мережу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество жестких дисков | 2 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Охоронні виходи | 1 |
| Охоронні входи | 4 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 2 x USB, 1 x DC |
| Підтримуваний HDD | до 16 ТБ |
| Робоча напруга | 12 В DC, 3.3 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 |
| Разрешение видео | 4000х3000 |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 385 х 315 х 52 |
| Розміри, мм | 385 / 315 / 52 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
Информация для заказа
- Цена: 9 900 ₴


