
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год Ritar LiFePO4 25.6V 100Ah 2560Wh (44-00310)
29 842 ₴
- Нет в наличии
- Код: 44-00310
Акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 25.6V 100Ah 2560Wh ємністю 100 А·год, з вихідною напругою 25.6 В, тип – літій-залізо-фосфатна (LiFePO4), кількість циклів: > 3500.
Підтримується паралельне підключення акумуляторних батарей – максимально 2 шт.
Застосування
Літій-ферум-фосфатні акумуляторні батареї – різновид літієвих акумуляторних батарей, які останнім часом все активніше впроваджуються в промисловість і побут, а також активно використовуються в автономних системах електропостачання, коли є необхідність проектування сучасних вітрогенераторів, сонячних батарей. Крім того, підходять для джерел безперебійного живлення 220В, що працюють із зовнішніми акумуляторами.
Переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей
За всіма параметрами LiFePO4 АКБ 25.6В набагато перевершують своїх попередників – свинцево-кислотні, гелеві та літій-іонні батареї:
- набагато більша кількість циклів заряду-розряду;
- вбудована BMS-плата автоматично контролює рівномірне заряджання всіх елементів, а також забезпечує захист від надлишкового заряду/розряду акумуляторів, що суттєво продовжує термін її життя;
- швидка зарядка – до 2х годин до 100% ємності;
- стабільна вихідна напруга – весь час розрядки батарея стабільно тримає номінальну напругу;
- здатні утримувати власну напругу навіть за умов досить великих навантажень – їх ККД варіюється в межах від 95 до 98%;
- без наслідків можуть тривалий час перебувати у розрядженому стані;
- мала вага – приблизно в 2 рази легше за свинцеві.
Ключові властивості Ritar LiFePO4 25.6V 100Ah 2560Wh
- Тип акумуляторної батареї: LiFePO4 – літій-залізо-фосфатна.
- Вихідна напруга: 25.6 В.
- Ємність: 100 А·год.
- Кількість циклів: > 3500.
- Максимальний струм заряду: 100 А; максимальний струм розряду: 100 А.
- Тип клем: M8.
- Розміри: 522 / 240 / 219 мм.
- Вага: 25.5 кг.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 100 |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вес | 25.5 кг |
| Вид | Акумулятор |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | IP65, ABS-пластик, Чорний, M8, Паралельне підключення до 2 шт., Кількість циклів > 3500 |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 3500 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Напряжение | 25.6 |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Особенности | З BMS платою |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -20 °С ~ +60 °С |
| Розміри | 522 х 240 х 219 мм |
| Розміри, мм | 522 / 240 / 219 |
| Совместимость | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Сонячні панелі |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
- Цена: 29 842 ₴



