
IP-відеокамера з Wi-Fi автономна 8Mp Ezviz BC1C 4K (cs-BC1C), f=2.8mm, на акумуляторних батареях, ІЧ+LED, з мікрофоном
8 325 ₴
- Нет в наличии
- Код: 99-00021574
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
8Mp IP Wi-Fi відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, виявлення людини); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 113°; ІЧ та LED-підсвічування до 15 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В / акумуляторна батарея 10400 мА·год, споживання до 5 Вт; клас захисту IP65; робоча температура -20°C~+50°C; корпус пластик; габарити 149.33 / 62.95 / 62.95 мм; вага 348 г
8Mp IP Wi-Fi відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху, виявлення людини); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@15 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 113°; ІЧ та LED-підсвічування до 15 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудований мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В / акумуляторна батарея 10400 мА·год, споживання до 5 Вт; клас захисту IP65; робоча температура -20°C~+50°C; корпус пластик; габарити 149.33 / 62.95 / 62.95 мм; вага 348 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 348 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Ezviz, 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Виявлення руху, Вбудований мікрофон, Динамік, Акумуляторна батарея 10400 мА·год, LED/ІЧ підсвітка, Wi-Fi |
| Диапазон рабочих температур | -20 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 60 |
| Угол обзора по горизонтали | 113 |
| Кути огляду | Г: 113°, В: 60°, Д: 135° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 149.3 х 63.0 х 63.0 |
| Розміри, мм | 149.33 / 62.95 / 62.95 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 15 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 325 ₴

