
HDCVI-відеокамера 5Mp Dahua DH-HAC-HFW1500RLP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-10025672)
1 890 ₴
- В наличии
- Код: 99-10025672
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 113.3°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.05 Люкс@F1.6 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 4.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 161.6 / 70 / 69.7 мм; вага 200 г
5Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 5 МП CMOS; роздільна здатність 5MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 113.3°; ІЧ+LED-підсвічування до 30 м; світлочутливість 0.05 Люкс@F1.6 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 4.3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 161.6 / 70 / 69.7 мм; вага 200 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 5 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS, ІЧ+LED-підсвічування, вбудований мікрофон, клас захисту IP67, гарантія 12 міс. |
| Диапазон рабочих температур | -40°C~+60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 62.1 |
| Угол обзора по горизонтали | 113.3 |
| Кути огляду | Г: 113.3°; В: 62.1°; Д: 134.3° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.05 Люкс@F1.6, 0 Люкс з підсвічуванням |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 161.6 х 70.0 х 69.7 |
| Розміри, мм | 161.6 / 70 / 69.7 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴


