
ДБЖ Mini UPS SKE POE-830P-LFP 20000mAh 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePo4 4*5Ah, для роутера і медіаконвертера
3 965 ₴
- Нет в наличии
- Код: 42-00186
Мініатюрне джерело безперебійного живлення SKE POE-830P-LFP 20000mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *3, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 24 В (Passive PoE), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, Passive PoE: 24В/0.7А, максимальна вихідна потужність 18 Вт, вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц. У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 83 см з вилкою, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 35 см з роз’ємами.
Порт PoE має пасивний вихід, тобто на виході порту завжди присутня напруга 24 В. Підключене обладнання, яке не підтримує PoE, може вийти з ладу (ПК, ноутбуки, комутатори, роутери та ін.).
Застосування
ДБЖ постійного струму SKE POE-830P-LFP 20000mAh дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, оптичний термінал, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю 5000 мА·год (загальна ємність 20000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, Type-C, DC, Passive PoE, вихідна напруга 5 В (USB) + 5 В (Type-C) + 9/12 В (DC) – перемикається + 24 В (Passive PoE). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/2А, Type-C: 5В/1А, DC: 9В/2А, 12В/1.5А, Passive PoE: 24В/0.7А.
- Максимальна вихідна потужність 18 Вт.
- Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц.
- Система захисту від перезарядження, перерозрядження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 206 / 120 / 35 мм та вагою 640 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKE |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі, Від акумулятора |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Особенности | Індикатор рівня заряду та статусу роботи, Захист від перезарядження, Захист від перерозрядження, Захист від короткого замикання |
| Цвет | Черный |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Интерфейсы | DC x 1, PoE x 1, USB Type-C x 1, USB x 1 |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Тип установки | Наружний |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вид | Блоки живлення |
| Вес | 640 |
| Розміри, мм | 206 / 120 / 35 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 206 / 120 / 35 мм |
| Ємність акумулятора | 5 Ah (4 шт.) |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Совместимость | — |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Беспроводной стандарт | — |
| Додаткові характеристики | Максимальна вихідна потужність 18 Вт, Вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц, Система захисту від короткого замикання/перезаряду/перерозряду |
| Комплект поставки | Мережевий кабель живлення 220В 83 см, Розгалужувач DC-2 DC 35 |
| Керування | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, 1 x USB Type-C, 1 x USB Type-A |
| Сумісна версія ОС | — |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Розміри (ДxШxВ) | 206 х 120 х 35 |
- Цена: 3 965 ₴







