
Додаткова батарея OUPES S2-BAT 2048Wh LiFePO4 для портативної зарядної станції Mega 1 S1 (42-00305)
34 079 ₴
- В наличии
- Код: 42-00305
Додаткова акумуляторна батарея OUPES S2-BAT LiFePO4 енергоємністю 2048 Вт·год (51.2В/40А·год) призначена для розширення ємності портативної зарядної станції OUPES Mega 1 S1. Також може працювати як окремий потужний повербанк завдяки наявності власних вихідних портів. Має 10 портів для безпосереднього заряджання підключених пристроїв (USB, DC, авторозетка). Може заряджатися від сонячних панелей (потужний вхід до 2100 Вт), автомобільної зарядки або від основної станції. Моніторинг та керування параметрами батареї здійснюється через мобільний застосунок. Кабель для підключення до зарядної станції входить до комплекту.
Застосування
Портативна і безпечна у використанні акумуляторна батарея слугує для збільшення часу автономної роботи зарядної станції OUPES S1, а також як резервне джерело живлення постійного струму для будинку, на транспортних засобах та під час подорожей.
Функціональні переваги додаткової акумуляторної батареї OUPES
- Можливість заряджати до 10 пристроїв одночасно завдяки широкому набору портів (USB-A, USB-C, DC, Anderson).
- Працює як розширення ємності для станції S1 або як самостійний пристрій.
- Кілька способів заряджання пристрою:
- від сонячних панелей – вбудований контролер MPPT підтримує потужність до 2100 Вт (напруга 12-148В);
- від автомобільної зарядки (12-15В);
- через підключення до зарядної станції OUPES S1.
- Акумуляторна батарея LiFePO4 (літій-залізо-фосфатна) має такі переваги як безпека використання, стабільність та довгий термін служби.
- Швидка зарядка PD (Power Delivery) 100 Вт – порти USB-C забезпечують швидке заряджання ноутбуків та інших гаджетів.
- Система керування: вбудований MPPT-контролер, BMS-система для захисту батареї, підтримка керування через мобільний застосунок.
- LCD-дисплей для відображення стану заряду, вхідної/вихідної потужності та помилок.
Ключові властивості S2-BAT
- Акумуляторна батарея LiFePO4 ємністю 2048 Вт·год (51.2В/40А·год), кількість циклів розряду-заряду АКБ ≥3500.
- Вхідні та вихідні порти:
- вхід для сонячних панелей 12-148В MPPT: максимально 18-140В/15А, потужність до 2100 Вт;
- вхід автомобільної зарядки: 12-15В 8А макс.;
- 4 вихідні порти USB-A: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А (макс. 18 Вт на порт);
- 2 вихідні порти USB-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (макс. 100 Вт на порт);
- 1 вихід автомобільної зарядки («прикурювач») та 2 порти DC5521: 12В/10А (загальна потужність 120 Вт);
- 1 вихідний порт Anderson: 12В/30А;
- порт для підключення до зарядної станції (вхід/вихід): 44-56.5В.
- Акумуляторна батарея працює за температур від 0 °C до +40 °C (зберігання від -20 °C до +60 °C).
- Габаритні розміри складають 460 / 270 / 255 мм, вага 19 кг.
В комплекті: додаткова батарея Oupes S2-BAT, кабель для підключення до зарядної станції.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OUPES |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Емкость | 2048 Вт*год |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вид | Додаткові батареї |
| Вихід USB-A | 4 порти, 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт Anderson 12В/30А, 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/10А загальною потужністю 120 Вт |
| Выходное напряжение | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Вихідна сила струму | 3, 2, 1.5, 5, 10, 30 |
| Вихідний інтерфейс | DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача |
| Выходные интерфейсы | DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-15В/8А макс. |
| Вхід для сонячної панелі | 12-148В MPPT: макс. 18-140В/15А, потужність до 2100 Вт |
| Входное напряжение | 12V |
| Вхідний струм | 15, 8 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type A, USB Type C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Защита от | Короткого замикання, Перегрівання, Надлишкової напруги на вході, Надлишкової напруги на виході |
| Комплектация | Додаткова батарея OUPES S2-BAT, кабель для підключення до зарядної станції |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість портів USB Type A | 4 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 10 |
| Количество циклов | 3500 |
| Максимальная выходная мощность | 100 Вт |
| Максимальна ємність батареї | 2048 |
| Особенности | LED-дисплей, З портом на 12 В |
| Назначение | Для зарядних станцій |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 460 х 270 х 255 мм |
| Розміри у розкладеному вигляді | 460 / 270 / 255 мм |
| Розміри, мм | 460 / 270 / 255 |
| Серия | OUPES S |
| Сумісний тип батареї | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Характеристики роз'ємів | 1 x Anderson 12В/30А, 1 x автомобільна розетка 12В/10А, 2 x DC5521 12В/10А, 4 x USB Type A, 2 x USB Type C, порт для підключення до зарядної станції (44-56.5В) |
- Цена: 34 079 ₴










