
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 280А*год 51.2В 14336Вт*год Lithium Valley W15-5A настінний / підлоговий монтаж
91 872 ₴
- В наличии
- Код: 42-00403
Lithium Valley W15-5A – літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея напругою 51.2 В та ємністю 280 А·год / 14336 Вт·год, складова системи накопичення енергії. Рекомендований струм заряду / розряду 140 А / 140 А, максимальний струм заряду / розряду 200 А / 200 А. Ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання. Комунікаційні порти CAN, RS485, RS232. Bluetooth для віддаленого моніторингу та налаштування. Вбудований аерозольний пристрій пожежогасіння. В одну систему можна паралельно підключити до 20 акумуляторних батарей. Настінний або підлоговий монтаж.
Застосування
Акумуляторна батарея Lithium Valley є складовою системи накопичення і зберігання енергії за допомогою акумуляторних батарей на основі літій-залізо-фосфатної технології. Вона дає змогу накопичувати енергію в батареях, а потім витрачати її пізніше, коли це більш економічно вигідно, наприклад у години пікових навантажень, або у випадках відключення чи перебоїв електропостачання. Найчастіше використовується як джерело резервного або безперебійного живлення.
Lithium Valley W15-5A– це низькоковольтна система зберігання з можливістю розширення. Може складатися максимально з 20 модулів. Використовується у приміщеннях або зовні під навісом.
Ключові властивості та можливості
- Заснована на технології LiFePO4, що характеризується швидким заряджанням, невеликою втратою ємності, великим ресурсом циклів заряду-розряду, стабільною вихідною напругою, широким діапазоном робочих температур.
- Комунікаційні порти RS485, CAN для підключення до інверторів, RS232 для підключення до ПК та налаштування.
- Ресурс акумуляторної батареї складає 8000 циклів заряду-розряду.
- Може використовуватися як окремий накопичувач енергії або у складі системи накопичення, з максимальним підключенням 20 модулів.
- LCD-дисплей для відображення роботи акумуляторної батареї.
- Моніторинг робочого стану акумулятора та налаштування BMS через BLE.
- Оновлення прошивки через вбудований модуль BLE.
- Вбудований пристрій аерозольного пожежогасіння з автоматичним спрацюванням у разі перегріву.
- Акумуляторна батарея нетоксична, екологічно чиста і безпечна для навколишнього середовища.
- Сумісність з інверторами популярних брендів.
- Настінний або підлоговий монтаж.
Використовувати лише у приладах, що підтримують даний LiFePO4 тип акумуляторних батарей.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485, RS232, Bluetooth |
| Производитель | Lithium Valley |
| Вес | 133.58 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | LCD-дисплей, LED-дисплей, Bluetooth, CAN, RS232, RS485, Вбудований аерозольний пристрій пожежогасіння |
| Діапазон максимальних температур | -20 - + 60 |
| Диапазон рабочих температур | -20 - +60 |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Захист | Від перегрівання |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 20 |
| Количество фаз | — |
| Количество циклов | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 14336 Вт*год |
| Максимальний струм заряджання батареї | 200 |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напряжение | 51.2 В |
| Напруга акумуляторної батареї | — |
| Номинальное выходное напряжение | 51.2 |
| Номинальная мощность | — |
| Особенности | Вбудована аерозольна система пожежогасіння |
| Особливі властивості | З дисплеєм, Можливість віддаленого керування/моніторингу, Можливість паралельної роботи |
| Розміри | 800 / 500 / 227 мм |
| Розміри (ВxШxГ) | 227 х 500 х 800 |
| Розміри, мм | 800 / 500 / 227 |
| Ток заряда | 140 А |
| Струм розряду | 140 А |
| Степень защиты | IP65 |
| Температура заряду | 0 °C ~ +55 °C |
| Температура розряду | -20 °C ~ +60 °C |
| Тип | Автономний (Off Grid) |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Форма вихідного сигналу | — |
- Цена: 91 872 ₴






