
Джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103C 16000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*4Ah, для роутера та оптичного терміналу
1 900 ₴
- В наличии
- Код: 42-00248
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103C 16000mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см кожен і роз'єм DC. Блок живлення до комплекту не входить, рекомендуємо блок живлення 12В від 2А та більше.
Застосування
ДБЖ постійного струму WGP UPS103C дозволяє живити обладнання під час відключення електроенергії. Забезпечує живлення і безперебійну роботу таких пристроїв як роутер, медіаконвертер, модем, відеокамери, LED-освітлення. Можна використовувати як повербанк завдяки наявності USB-порту.
Миттєве перемикання на вбудовану акумуляторну батарею дозволить працювати в інтернеті без переривання зв’язку під час вимкнення електроенергії.
Ключові властивості
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 4000 мА·год (загальна ємність 16000 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1.5А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 132 / 79 / 28.5 мм та вагою 379 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WGP |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 25 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 16 Ah |
| Интерфейсы | DC x 2, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 379 |
| Вид | Блоки живлення |
| Выходное напряжение | 5 В, 12 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), USB Type A |
| Входное напряжение | DC 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Вихідні інтерфейси USB x1, DC x2; Вихідна потужність 24 Вт; Вхідна напруга DC 12В/2А; Роз'єм DC вхідний 5.5/2.1 мм, роз'єм DC вихідний 5.5/2.5 |
| Питание | Від акумулятора, Від мережі |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Керування | — |
| Комплект поставки | 2 кабелі DC-DC довжиною 51 см, роз'єм DC (блок живлення у комплект не входить) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Вбудовані 4 Li-ion акумулятори 4000 мА·год (загальна 16000 мА·год), Система захисту від перевантаження та короткого замикання, Індикатор рівня заряду та статусу, Миттєве перемикання на батарею, Порт USB як повербанк |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC 5.5x2,1 мм, 1 x DC 5.5x2,5 мм, USB |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 132 / 79 / 28.5 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 132 х 79 х 28.5 |
| Розміри, мм | 132 / 79 / 28.5 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип установки | Наружный |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Тип під'єднання | Дротові |
- Цена: 1 900 ₴









