
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-T1A21P-U f=2.8mm (99-00019687)
1 087 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019687
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 MP CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 25 м; світлочутливість 0.02 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; живлення DC 12 В, споживання до 2.3 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 85 / 77.1 мм; вага 110 г
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 MP CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 100°; ІЧ-підсвічування до 25 м; світлочутливість 0.02 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; живлення DC 12 В, споживання до 2.3 Вт; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити Ø 85 / 77.1 мм; вага 110 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Вес | 110 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Додаткові характеристики | Підтримка форматів TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54 |
| Угол обзора по горизонтали | 100 |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 54°; Д: 117° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Люкс@F2.0 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 85.0 х 85.0 х 77.1 |
| Розміри, мм | Ø 85 / 77.1 |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип | Дротові |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 087 ₴

