
HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A f=3.6mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-00015446)
1 170 ₴
- В наличии
- Код: 99-00015446
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 83°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 163.4 / 69.7 / 70 мм; вага 180 г
2Mp HDCVI-відеокамера; підтримка форматів TVI / AHD / CVI / CVBS; матриця 2 МП CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 83°; ІЧ+LED-підсвічування до 20 м; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; вбудований мікрофон; живлення DC 12 В, споживання до 3 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус пластик; габарити 163.4 / 69.7 / 70 мм; вага 180 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 180 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 МП CMOS |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | ІЧ+LED, вбудований мікрофон, підтримка TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Кольорова зйомка | Є |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 48 |
| Угол обзора по горизонтали | 83 |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 48°; Д: 105° |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Можливість використання на вулиці | Є |
| Микрофон | Є |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс@F2.0 |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2.0 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 163.4 х 69.7 х 70.0 |
| Розміри, мм | 163.4 / 69.7 / 70 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDCVI-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴

