
IP PTZ-відеокамера з WiFi 4Mp Dahua DH-SD-H4C f=4mm з мікрофоном (99-00016236)
1 584 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016236
4Mp IP PTZ-відеокамера з WiFi з функціями аналітики (виявлення: руху, перетину лінії, вторгнення в зону, людини); матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту 0°-325°, нахилу -20°-100°, швидкість панорамування 57.7°/с, нахилу 46.2°/с; кут огляду горизонтальний 80.3°; ІЧ-підсвічування до 15 м; відеокомпресія H.264B / Smart H.265+ / H.264 / H.265 / Smart H.264+; світлочутливість 0.05 Люкс@F1.6, 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100 Base/T, Wi-Fi b/g/n; ONVIF, CGI, SDK; вбудовані мікрофон та динамік; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В (через Type-C), споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+40°C; корпус пластик; габарити 130.4 / Ø95.5 мм; вага 250 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 15 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 250 |
| Вид | Speed Dome |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+40 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 43.2 |
| Угол обзора по горизонтали | 80.3 |
| Кути огляду | Г: 80.3°; В: 43.2°; Д: 94.3° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-325° / -20°-100° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | -20°-100 |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-325 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 95.5 х 95.5 х 130.4 |
| Розміри, мм | Ø 95.5 / 130.4 |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.264B, H.264+, H.264, H.265, H.265+ |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 1 584 ₴


