
Кнопка виходу безконтактна накладна Trinix ART-930W водонепроникна (70-00039)
518 ₴
- В наличии
- Код: 70-00039
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; регульована дальність спрацювання 3-15 см; максимальний струм/напруга комутації 1A@36VDC; живлення DC 12 В; LED-індикація стану роботи; накладний тип монтажу; ступінь захисту IP68; матеріал корпусу цинковий сплав; розміри 80 / 32 / 20 мм
Кнопка виходу безконтактна Trinix ART-930W водонепроникна. Тип контакту НР, НЗ. Регульована дальність спрацювання 3-15 см. Накладний тип встановлення, матеріал корпусу сплав цинку. Клас захисту IP68, для зовнішнього встановлення.
Застосування
ART-930W – кнопка виходу, яка призначена для розблокування електронних замків. Вона використовується в системах контролю та керування доступом.
Ключові властивості
- Безконтактна кнопка – спрацьовує без торкання рукою.
- Регульована дальність спрацювання від 3 до 15 см.
- Тип контакту НР (нормально-розімкнений), НЗ (нормально-замкнений).
- Двоколірна LED-індикація стану роботи: синій колір – режим очікування, зелений – спрацювання (відімкнення замка).
- Максимальний струм/напруга комутації 1A@36VDC.
- Живлення DC 12 В.
- Накладний монтаж.
- Напрацювання на відмову – 100000 разів.
- Клас захисту IP68, підходить для зовнішнього встановлення.
- Матеріал корпусу цинковий сплав, розміри 80 / 32 / 20 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | IP68, Регульована дальність спрацювання 3-15 см, Двоколірна LED-індикація, Живлення DC 12 В, Максимальний струм 1A@36VDC, Напрацювання на відмову 100000 разів |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Контакт | NO/NC |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество предметов | 1 |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | З підсвіткою |
| Назначение | Для СККД |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 |
| Розміри | 80 / 32 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 80 х 32 х 20 |
| Розміри, мм | 80 / 32 / 20 |
| Световая индикация | Двоколірна |
| Спосіб встановлення | Накладні |
| Спосіб натискання | Безконтактні |
| Спосіб спрацювання | Без торкання |
| Сфера использования | Вулиця, Приміщення |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴









