
IP-відеокамера з WiFi 6 3Mp IMOU Cue 2 (IPC-C32EP) f=2.8mm з мікрофоном (99-10024816)
1 620 ₴
- В наличии
- Код: 99-10024816
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення руху, людини); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудовані мікрофон та динамік, сирена; мережа Wi-Fi 6 IEEE802.11b/g/n/ax; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 68 / 33 / 106.6 мм; вага 83 г
3Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення руху, людини); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 3MP (2304x1296@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 112°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264/H.265; вбудовані мікрофон та динамік, сирена; мережа Wi-Fi 6 IEEE802.11b/g/n/ax; ONVIF; microSD до 512 ГБ; живлення DC 5 В, споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 68 / 33 / 106.6 мм; вага 83 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 83 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | сирена |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 58 |
| Угол обзора по горизонтали | 112 |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 58°; Д: 133° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 5 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 68 х 33 х 106.6 |
| Розміри, мм | 68 / 33 / 106.6 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Цифровий зум | 8x |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴


