
IP PTZ-відеокамера 4Mp Dahua DH-SD2C400NA-B-PV-PRO-BE f=4mm з мікрофоном (99-10024600)
4 950 ₴
- В наличии
- Код: 99-10024600
4Mp IP PTZ-відеокамера з функціями аналітики (виявлення: руху, людини, автомобіля, перетину лінії, вторгнення; смарт трекінг; SMD); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту 0°-345°, нахилу 0°-90°; кут огляду горизонтальний 97°; LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264B / H.264M / H.264H; світлочутливість 0.0005 Люкс@F1.0 (колір), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; звукова та світлова сигналізація; мережа RJ45 10/100 Base/T; ONVIF, CGI, SDK; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE (802.3af), споживання до 9.5 Вт; клас захисту IP66; робоча температура -30°C~+55°C; корпус метал+пластик; габарити 153.5 / Ø129.3 мм; вага 660 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Смарттрекінг |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 660 |
| Вид | Speed Dome, Вуличні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Відеокодек | H.264B, H.264H, H.264M, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Аналітика (виявлення руху, людини, автомобіля, перетин лінії, вторгнення); Смарт трекінг; SMD; звукова та світлова сигналізація |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 52 |
| Угол обзора по горизонтали | 97 |
| Кути огляду | Г: 97°; В: 52°; Д: 114° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-345° / 0°-90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90 |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-345 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC, LAN |
| Робоча напруга | DC 12 В/PoE (802.3af) |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 129.3 х 129.3 х 153.5 |
| Розміри, мм | Ø 129.3 / 153.5 |
| Світлочутливість | 0.0005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 4 |
| Формат видео | H.265+, H.265, H.264+, H.264B, H.264M, H.264H |
| Цифровий зум | 16x |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 4 950 ₴

