
IP-відеокамера з WiFi 6 5Mp Dahua DH-T5A-PV з мікрофоном (99-10025676)
3 256 ₴
- В наличии
- Код: 99-10025676
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
5Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення людей/транспортних засобів; класифікація цілей); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5 MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; ІЧ-підсвічування до 30 м та LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264B/H.264/H.264H/H.265; світлочутливість 0.007 Люкс@F1.6 (колір), 0.0007 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; мережа RJ-45 10/100 Base-T, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax; ONVIF (Profile S/G/T), CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В, споживання 2.1-7.1 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø109.9 / 102.2 мм; вага 320 г
5Mp IP-відеокамера з WiFi 6 та функціями аналітики (виявлення людей та транспортних засобів; класифікація цілей); матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5 MP (2880x1620@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 108°; ІЧ та LED-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264B / H.264 / H.264H / H.265; світлочутливість 0.007 Люкс@F1.6 (колір), 0.0007 Люкс@F1.6 (ч/б), 0 Люкс з підсвічуванням; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; мережа RJ-45 10/100 Base-T, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/ax; ONVIF (Profile S/G/T), CGI; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В, споживання 2.1-7.1 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -40°C~+60°C; корпус метал+пластик; габарити Ø109.9 / 102.2 мм; вага 320 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Wi-Fi, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 320 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Dahua, 1/2.7" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення людини, Класифікація цілей, Вбудований мікрофон, Вбудований динамік |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 57 |
| Угол обзора по горизонтали | 108 |
| Кути огляду | Г: 108°; В: 57°; Д: 129° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальный объем карты памяти | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Потужність споживання | 2.1-7.1 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, LAN |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Разрешение видео | 2880x1620 |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Размер матрицы | 1/2.7″ |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 102.2 |
| Розміри, мм | Ø 109.9 / 102.2 |
| Світлочутливість | 0.007 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові, Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264B, H.264H, H.265 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 256 ₴


