
IP-відеокамера 8Mp Hikvision DS-2CD2086G2H-IU (eF) f=2.8mm, з мікрофоном (99-00019945)
10 350 ₴
- В наличии
- Код: 99-00019945
8Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (захоплення обличчя, перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід із регіону, виявлення зміни сцени, виявлення руху, виявлення аудіо винятків; класифікація цілей: людина, транспортний засіб); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 8MP (3840x2160@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 105°; ІЧ-підсвічування до 40 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; світлочутливість 0.0008 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 3 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF (Profile S/G/T), ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 7 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø74.4 / 179.2 мм; вага 525 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 525 |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/1.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Додаткові характеристики | аналітика, вбудований мікрофон, PoE |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Локальний доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 54 |
| Угол обзора по горизонтали | 105 |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 54°, Д: 128° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Разрешение видео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 74.4 х 74.4 х 179.2 |
| Розміри, мм | Ø 74.4 / 179.2 |
| Світлочутливість | 0.0008 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 10 350 ₴

