
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Hikvision DS-2CD2423G2-IW(W) f=2.8mm, з мікрофоном (99-00021950)
3 330 ₴
- В наличии
- Код: 99-00021950
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 92°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264 / H.265; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; ONVIF, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 103 / 65 / 33 мм; вага 120 г
2Mp IP-відеокамера з WiFi та функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 2MP (1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 92°; ІЧ-підсвічування до 10 м; відеокомпресія H.264 / H.265; світлочутливість 0.005 Люкс@F1.6 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудовані мікрофон та динамік; мережа Wi-Fi, RJ45 10/100M; ONVIF, SDK; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 5 Вт; робоча температура -10°C~+45°C; корпус пластик; габарити 103 / 65 / 33 мм; вага 120 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, Wi-Fi |
| Інфрачервона підсвітка | до 10 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вес | 120 |
| Вид | Кубічні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, PoE, ONVIF, Вбудований мікрофон, Вбудований динамік |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Кубічна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 50 |
| Угол обзора по горизонтали | 92 |
| Кути огляду | Г: 92°, В: 50°, Д: 110° |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 103 х 65 х 33 |
| Розміри, мм | 103 / 65 / 33 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Частота запису | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 330 ₴

