
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD1143G2-I Black f=2.8mm (99-00016638)
5 063 ₴
- В наличии
- Код: 99-00016638
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб, сигналізація саботажу); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с, 1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 99°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø110.8 / 84.7 мм; вага 520 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб, сигналізація саботажу); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с, 1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 99°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; мережа RJ45 10/100M; ONVIF, ISAPI, SDK; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67, IK10; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити Ø110.8 / 84.7 мм; вага 520 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 520 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | 1/3" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення руху, Класифікація цілей, IK10 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 55 |
| Угол обзора по горизонтали | 99 |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 55°, Д: 116° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Провідні інтерфейси | RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 110.8 х 110.8 х 84.7 |
| Розміри, мм | Ø 110.8 / 84.7 |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20, 25 |
Информация для заказа
- Цена: 5 063 ₴

