
IP-відеокамера 4Mp Hikvision DS-2CD2147G3-LIS2UY f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном (99-10024812)
9 680 ₴
- В наличии
- Код: 99-10024812
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (перетин лінії, вторгнення, вхід у регіон, вихід з регіону, захоплення обличчя, виявлення зміни сцени, виявлення руху; класифікація цілей: людина, автомобіль, сигналізація саботажу); матриця 1/1.8″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2688x1520@25 к/с); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кут огляду горизонтальний 111°; ІЧ-підсвічування до 30 м + LED 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+ / MJPEG; світлочутливість 0.0001 Люкс@F1.0 (AGC ON), 0 Люкс з підсвічуванням; 3 відеопотоки; аудіо: вбудований мікрофон, 1 вхід / 1 вихід; тривожні інтерфейси: 1 вхід / 1 вихід; мережа RJ45 10/100M; ONVIF (Profile S/G/T), ISAPI, SDK, ISUP; microSD до 512 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 9 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал; габарити Ø121.5 / 97.6 мм; вага 600 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Интерфейсы | 10/100BASE-TX Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 600 |
| Вид | Купольні |
| Виробник і тип матриці | Hikvision, 1/1.8" CMOS |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | Виявлення вторгнення, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 57 |
| Угол обзора по горизонтали | 111 |
| Кути огляду | Г: 111°, В: 57°, Д: 138° |
| Кількість потоків | 3 |
| Максимальный объем карты памяти | 512 |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | 2.8 |
| Особенности | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 9 Вт |
| Провідні інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Разрешение видео | 2688х1520 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 121.5 х 121.5 х 97.6 |
| Розміри, мм | Ø 121.5 / 97.6 |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружный |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 2.8 |
| Формат видео | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Частота запису | 25 к/с |
- Цена: 9 680 ₴

