4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб, сигналізація саботажу); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с, 1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 76°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF (Profile S/T/G), ISAPI, SDK; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити 171 / 66 / 69 мм; вага 270 г
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики (виявлення руху; класифікація цілей: людина, транспортний засіб, сигналізація саботажу); матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4MP (2560x1440@20 к/с, 1920x1080@25 к/с); фіксований об’єктив f=4 мм; кут огляду горизонтальний 76°; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.264 / H.265 / H.264+ / H.265+; світлочутливість 0.01 Люкс@F2.0 (AGC ON), 0 Люкс з ІЧ; 2 відеопотоки; вбудований мікрофон; мережа RJ45 10/100M; ONVIF (Profile S/T/G), ISAPI, SDK; microSD до 256 ГБ; живлення DC 12 В / PoE (802.3af), споживання до 6.5 Вт; клас захисту IP67; робоча температура -30°C~+60°C; корпус метал + пластик; габарити 171 / 66 / 69 мм; вага 270 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта | 7 м |
| Інтерфейси | RJ-45, Ethernet |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 270 |
| Тип | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Виявлення об'єкта | 79 м |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | WDR 120 дБ, 3D-DNR, BLC, HLC, 4 зони маскування |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 |
| Живлення | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Клас захисту | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 41 |
| Кут огляду по горизонталі | 76 |
| Кути огляду | Г: 76°, В: 41°, Д: 90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD карта до 256 Гб |
| Мікрофон | Да |
| Нічна зйомка | Да |
| Оптичний зум | Фіксований |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Особливості | Для вулиці, Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 6.5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | RJ45 |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Робоча напруга | DC 12 В / PoE |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560x1440, 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 171 х 66 х 69 |
| Розміри, мм | 171 / 66 / 69 |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спостереження за об'єктом | 31 м |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Зовнішній |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Частота запису | 20 к/с, 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559 ₴


